8% rabat
info@csn.pl | 801 011 709, 691 515 915

Wycieraczki
mosiężne

Wycieraczki mosiężne
Ekskluzywna i niespotykana wycieraczka dla najbardziej wymagajacych koneserów wnętrz. Uczyni wejście prestiżowym i wyjątkowym. Świetnie pasuje do ciemnej stolarki drzwiowej z okuciami, złoceniami lub witrażami w kolorze brązowo-złotym. Wymienne wkłady czyszczące zapewnią bardzo dobre oczyszczanie.

Zalecana do stosowania w rezydencjach, domach jednorodzinnych czy biurach.

Wykonana jest z pełnych profili mosiężnych wypełnionych odpowiednimi wkładami czyszczącymi.
Wykonywana na wyznaczony wymiar i kształt.

  • zalecana jest do obiektów o średnim i małym natężeniu ruchu,
  • posiada unikalny system łączenia profili ze sobą tzw. „profil w profil”,
  • możliwa do montażu bezpośrednio na posadzce lub w niewielkich wnękach,
  • posiada 5 lat gwarancji na konstrukcję mosiężną oraz 1 rok na wkłady czyszczące,
  • wykończona gumowym profilem o funkcji amortyzującejGaleria

 
 


Montaż
 We wnęce

 

 Na posadzce

 


Wkłady czyszczące

Wkłady czyszczące

Oczyszczanie zgrubne 

Rodzaj wkładu

Wkład szczotkowy

 

Szczotka 100 % - najlepsze oczyszczanie zgrubne, wkład rewelacyjnie radzi sobie ze śniegiem, błotem, piaskiem czy wodą. Do stosowania na zew. jak i wew. budynków. Wkład antypoślizgowy. W wersji LUX szczotka jest dodatkowo usztywniona!

 Wkład szczotkowo -gumowy

Szczotka + guma (na przemian) - bardzo dobre oczyszczanie zgrubne, połączenie skuteczności wkładu szczotkowego z ekonomicznością wkładów gumowych.  Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć "spokój" z błotem czy śniegiem za rozsądną cenę. Wkład antypoślizgowy. Do stosowania na zew. jak i wew. budynków.

 Wkład gumowy

Guma 100 % - wkład oczyszczania zgrubnego, stosowany najczęściej w połączeniu z wkładem szczotkowym. Wyjątek sklepy wielkopowierzchniowe z ruchem wózkowym. Do stosowania na zew. jak i wew. budynków.

Oczyszczanie zgrubne + osuszanie

Rodzaj wkładu

Wkład szczotkowo -rypsowy
(1/2-1/2)

1/2 szczotka + 1/2 ryps połączenie rewelacyjnego wkładu oczyszczania zgrubnego (szczotki) z ekonomicznym wkładem osuszającym (rypsem).  Do stosowania wyłącznie wewnątrz budynku. 

Wkład szczotkowo -poliamidowy
(1/2-1/2)

1/2 szczotka + 1/2 poliamid wzbogacony włóknami skrobiącymi, idealne połączenie dwóch najlepszych wkładów czyszczących: skutecznej "szczotki" z chłonnym poliamidem. Dodatkowym atutem poliamidu są włókna skrobiące, które doczyszczają obuwie. Do stosowania wewnątrz budynku.

Wkład gumowo -rypsowy
(1/2-1/2)

1/2 guma 1/2 ryps. Ekonomiczne i praktyczne połączenie wkładów  czyszczących oczyszczania zgrubnego i osuszania.Do stosowania wew. obiektów.

 Wkład gumowo -poliamidowy
(1/2-1/2)

1/2 szczotka guma na przemian 1/2 poliamid wzbogacony włóknami skrobiącymi. Połączenie bardzo dobrych wkładów  czyszczących oczyszczania zgrubnego i osuszania. Do stosowania wew. obiektów.

 Wkład szczotkowo -rypsowy
(1/3-2/3)

1/3 szczotka -  2/3 ryps kombinacja wkładów czyszczących stosowana wewnątrz budynków w przypadku problemów z nadmierną ilością wnoszonej wody wodą lub jako kolejna część systemu czyszczącego poprzedzona kratownicą, wycieraczką gumową czy inną o funkcji oczyszczania zgrubnego.

 Wkład szczotkowo -poliamidowy
(1/3-2/3)

1/3 szczotka + 2/3 poliamid wzbogacony włóknami skrobiącymi, idealne połączenie dwóch najlepszych wkładów czyszczących: skutecznej "szczotki" z chłonnym poliamidem. Dodatkowym atutem poliamidu są włókna skrobiące, które doczyszczają obuwie. Do stosowania wewnątrz budynku.

 Wkład szczotkowo-gumowo-poliamidowy
(1/6-1/6-4/6)

1/3 szczotka guma na przemian 2/3 poliamid  czyszczących oczyszczania zgrubnego i osuszania z naciskiem na osuszanie lub jako kontynuacja systemu czyszczącego. Do stosowania wew. obiektów. wzbogacony włóknami skrobiącymi. Połączenie wkładów

 Wkład szczotkowo -gumowo -rypsowy
(1/6-1/6-4/6)

1/3 szczotka-guma 2/3 ryps kombinacja wkładów czyszczących stosowana wewnątrz budynków w przypadku problemów z nadmierną ilością wnoszonej wody wodą lub jako kolejna część systemu czyszczącego poprzedzona kratownicą, wycieraczką gumową czy inną o funkcji oczyszczania zgrubnego.

Osuszanie

Rodzaj wkładu

 Wkład poliamidowy

poliamid 100 % wzbogacony włóknami skrobiącymi, najlepszy z wkładów osuszających, nie tylko bardzo dobrze chłonie wilgoć, ale dzięki włóknom skrobiącym świetnie doczyszcza obuwie znacznie podnosząc skuteczność całego systemu. Do stosowania wew. budynków.

 Wkład rypsowy

ryps 100 % bardzo dobry, miękki i chłonny wkład osuszający, wykonany z polipropylenu posiadajacy włókna ułożone w tzw. żeberka. Do stosowania wyłącznie wewnątrz budynków.


Kolorystyka

Szczotka - oczyszczanie zgrubne
Posiada najlepsze właściwości czyszczące, rewelacyjnie zbiera każdy rodzaj zanieczyszczeń. Zalecana na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Odporna na zmiany temperatury.

czarny
Guma - oczyszczanie zgrubne
Wkład wykonany z gumy ryflowanej owłaściwościach antypoślizgowych i oczyszczających. Zbiera śnieg i błoto. Odporny na zmiany temperatury. Szczególnie polecany do wycieraczek w sklepach i marketach o ruchu wózkowym. Stosowany jako wkład zgrubny, często w konfiguracji z wkładem szczotkowym. Do stosowania na zewnątrz jaki i wewnątrz budynków.

czarny
Ryps - osuszanie
Wkład wykonany z polipropylenu o dobrych właściwościach osuszających. Posiada strukturę żebrowaną - włókna wtopione obustronnie w podkład. Do stosowania wyłącznie wewnątrz budynków.

brązowy

ciemny szary

jasny szary

niebieski

zielony
Poliamid wzbogacony włóknami skrobiącymi - osuszanie i doczyszczanie
Najlepszy wkład czyszczący wykonany z poliamidu wzbogaconego włóknami skrobiącymi. Nie tylko bardzo dobrze osusza obuwie, ale dzięki włóknom skrobiącym usuwa najdrobniejsze cząstki brudu. Do stosowania wyłącznie wewnątrz budynków.

czerwony

niebieski

szary


Cennik
 Nazwa  Wymiar  Cena
 Wycieraczka mosiężna GOLD 12mm  do uzgodnienia
 do uzgodnienia


Transport
Zamówiony towar przesyłamy kurierem lub przesyłką priorytetową. Płatność z góry można dokonać na konto: CSN Wycieraczki z klasą, ul. Pińska 4d, 71-043 Szczecin, nr rachunku: ING BANK ŚLĄSKI 63 1050 1559 1000 0091 4672 4407
Wpłaty prosimy dokonywać po potwierdzeniu terminu realizacji. Na życzenie wystawiamy fakturę PRO FORMA.

Koszty transportu dla klientów, którzy dokonają zakupu za kwotę powyżej 500 zł netto:
  • płatność przed wysyłką - TRANSPORT GRATIS
  • płatność przy odbiorze - 9 zł netto + 23 % VAT
Koszty transportu dla klientów, którzy dokonają zakupu za kwotę poniżej 500 zł netto:
  • płatność przed wysyłką - 19 zł netto + 23 % VAT
  • płatność przy odbiorze - 19 zł netto + 9 zł netto za pobranie = 28 zł netto + 23 % VAT
Wysyłka za granicę kalkulowana jest indywidualnie.

Zamówienie 
Wszystkie oferowane przez nas towary możecie zakupić państwo w naszym sklepie internetowym - http://www.sklep.csn.pl