O firmie

Znakomicie urządzone pomieszczenie to takie, w którym współgrają ze sobą wszystkie elementy wystroju. Komfortowym natomiast nazwać można to, gdzie panuje porządek. Aby uzyskać idealne połączenie, warto zadbać o nie już na samym początku. Zaraz przy wejściu.

CSN specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu ekskluzywnych systemów czyszczących. Wykształcenie oraz lata praktyki nauczyły nas, w jaki sposób profesjonalnie zagospodarować przestrzeń.

Za pomocą dodania tylko jednego elementu potrafimy zdecydowanie podnieść prestiż miejsca.

Dzięki naszym produktom oszczędzają Państwo:
- czas na pielęgnację strefy wejściowej oraz
- pieniądze, produkty służą długie lata,
- zdrowie, unikając zmartwień o posadzkach, bezpiecznym poruszaniu, czy estetyce wejścia.

Nasz klient nie musi wybierać produktu w ciemno. Jesteśmy po to, aby pomóc mu dokonać wybór. Kilka wariantów oferty dla jednego klienta i fachowa porada - tym jest według nas indywidualne podejście do niego.

Działamy od ponad 14 lat. Czas ten wykorzystujemy w pełni. Potwierdzeniem jakości naszych produktów i usług jest certyfikat Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców, Certyfikat Rzetelna Firma oraz licznie pozytywne referencje.

Nasze produkty charakteryzuje profesjonalizm wykonania oraz możliwość używania ich przez wiele lat. Dlatego też cieszą się uznaniem wśród zarówno bardzo wymagających, jak i znamienitych klientów.
Z naszych usług korzystają m.in.: Kancelaria Prezydenta RP, TVP, Ambasada Amerykańska, PKN ORLEN, Lotos, BP, Carrefour, Izba Celna, BGŻ, Mpunkt, Amway, Fujitsu-Siemens, Telefonika oraz tysiące firm z kraju i UE.

Zapraszamy do współpracy.

zobacz więcej

Do końca promocji: 8% rabatu na maty gumowe Sprawdź