Referencje

Listy referencyjne:

"[...] Zamontowane wycieraczki spełniają oczekiwania i funkcjonują bez zarzutu. Dużą zaletą firmy jest: terminowość, fachowość, profesjonalne doradztwo, gwarancja na zakupione produkty, dobry kontakt. Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę "CSN" - Wycieraczki z klasą innym firmom jako kompetentnego i solidnego partnera w dziedzinie wycieraczek systemowych"

Bytom 08.02.2007 Zakłady Produkcji Spożywczej AMBI


"[...] Podczas naszej współpracy firma wykazała się najwyższą fachowością i operatywnością. Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę "CSN" jako najlepszego partnera w zakresie wykonywanie profesjonalnych systemów czyszczących"

Szczecin 08.02.2007 Szkoła Podstawowa Nr 61.


"[...]Zastosowane systemy czyszczące oraz ciekawa i szeroka oferta zawierająca m.in. wycieraczki aluminiowe, mosiężne, gumowe i tekstylne pozwalają stwierdzić, iż firma CSN jest profesjonalistą w swojej branży. [...] Niniejszym udzielamy referencji dla firmy CSN jako rzetelnego i solidnego partnera, który wykonał w.w. system w ustalonym terminie"

Zakład Ogólnobudowlany "ZBI-DON" Zbigniew Lupa, Rożnowo, ul. Żernicka 5


"[...] Stwierdzamy, że zlecenie zostało wykonane w terminie z należytą starannością i dokładnością, a w/w wycieraczka stalowa cechuje sie znakomitą jakością. Na uwagę zasługuje również profesjonalizm pracowników firmy "CSN" oraz ich doradztwo w zakresie wyboru najelpszego rozwiązania. [...] jest to firma solidnie i rzetelnie realizująca swoje zadania i tym samym godna polecenia innym kontrahentom"

27.05.2008 Zbrosławice, Gminna Spółdzielnia "SCH" Zbrosławice.


"[..] firma dostarczyła wycieraczkę aluminiową z czyszczącym wkładem zimowym. Dostarczony produkt jest b.wysokiej jakości i dobrze spełnia swoje zadanie. Kontakty z przedstawicielem firmy są bardzo rzeczowe i sympatyczne."

22.11.2007 Szczecin, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP.Z.O.Z.


"[...] Wycieraczka doskonale się sprawdza w codziennym użytkowaniu, a materiały użyte do jej wykonania są wysokiej jakości."

20.05.2008 Szczecin, Izba Celna w Szczecinie


"[...] korzystaliśmy z usług firmy CSN wycieraczki z klasą ze Szczecina..."

Warszawa 16 maja 2008 r. Gospodarstwo Pomocnicze Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Przykładowe firmy i instytucje, które już skorzystały z naszej oferty:

Do końca promocji: 8% rabatu na maty gumowe Sprawdź