Wkłady czyszczące

Wkład szczotkowy

Szczotka 100 % - najlepsze oczyszczanie zgrubne, wkład rewelacyjnie radzi sobie ze śniegiem, błotem, piaskiem czy wodą. Do stosowania na zew. jak i wew. budynków. Wkład antypoślizgowy. W wersji LUX szczotka jest dodatkowo usztywniona!

Wkład szczotkowo - gumowy

Szczotka + guma (na przemian) - bardzo dobre oczyszczanie zgrubne, połączenie skuteczności wkładu szczotkowego z ekonomicznością wkładów gumowych. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć "spokój" z błotem czy śniegiem za rozsądną cenę. Wkład antypoślizgowy. Do stosowania na zew. jak i wew. budynków.

Wkład gumowy

Guma 100 % - wkład oczyszczania zgrubnego, stosowany najczęściej w połączeniu z wkładem szczotkowym. Wyjątek sklepy wielkopowierzchniowe z ruchem wózkowym. Do stosowania na zew. jak i wew. budynków.

Wkład szczotkowo - rypsowy
(1/2-1/2)

1/2 szczotka + 1/2 ryps połączenie rewelacyjnego wkładu oczyszczania zgrubnego (szczotki) z ekonomicznym wkładem osuszającym (rypsem). Do stosowania wyłącznie wewnątrz budynku.

Wkład szczotkowo - poliamidowy
(1/2-1/2)

1/2 szczotka + 1/2 poliamid wzbogacony włóknami skrobiącymi, idealne połączenie dwóch najlepszych wkładów czyszczących: skutecznej "szczotki" z chłonnym poliamidem. Dodatkowym atutem poliamidu są włókna skrobiące, które doczyszczają obuwie. Do stosowania wewnątrz budynku.

Wkład gumowo - rypsowy
(1/2-1/2)

1/2 guma 1/2 ryps. Ekonomiczne i praktyczne połączenie wkładów czyszczących oczyszczania zgrubnego i osuszania.Do stosowania wew. obiektów.

Wkład gumowo - poliamidowy
(1/2-1/2)

1/2 szczotka guma na przemian 1/2 poliamid wzbogacony włóknami skrobiącymi. Połączenie bardzo dobrych wkładów czyszczących oczyszczania zgrubnego i osuszania. Do stosowania wew. obiektów.

Wkład szczotkowo - rypsowy
(1/3-2/3)

1/3 szczotka - 2/3 ryps kombinacja wkładów czyszczących stosowana wewnątrz budynków w przypadku problemów z nadmierną ilością wnoszonej wody wodą lub jako kolejna część systemu czyszczącego poprzedzona kratownicą, wycieraczką gumową czy inną o funkcji oczyszczania zgrubnego.

Wkład szczotkowo - poliamidowy
(1/3-2/3)

1/3 szczotka + 2/3 poliamid wzbogacony włóknami skrobiącymi, idealne połączenie dwóch najlepszych wkładów czyszczących: skutecznej "szczotki" z chłonnym poliamidem. Dodatkowym atutem poliamidu są włókna skrobiące, które doczyszczają obuwie. Do stosowania wewnątrz budynku.

Wkład szczotkowo-gumowo-poliamidowy
(1/6-1/6-4/6)

1/3 szczotka guma na przemian 2/3 poliamid. Połączenie wkładów czyszczących oczyszczania zgrubnego i osuszania z naciskiem na osuszanie lub jako kontynuacja systemu czyszczącego. Do stosowania wew. obiektów. wzbogacony włóknami skrobiącymi.

Wkład szczotkowo-gumowo-rypsowy
(1/6-1/6-4/6)

1/3 szczotka-guma 2/3 ryps kombinacja wkładów czyszczących stosowana wewnątrz budynków w przypadku problemów z nadmierną ilością wnoszonej wody wodą lub jako kolejna część systemu czyszczącego poprzedzona kratownicą, wycieraczką gumową czy inną o funkcji oczyszczania zgrubnego.

Wkład poliamidowy

Poliamid 100 % wzbogacony włóknami skrobiącymi, najlepszy z wkładów osuszających, nie tylko bardzo dobrze chłonie wilgoć, ale dzięki włóknom skrobiącym świetnie doczyszcza obuwie znacznie podnosząc skuteczność całego systemu. Do stosowania wew. budynków.

Wkład rypsowy

Ryps 100% bardzo dobry, miękki i chłonny wkład osuszający, wykonany z polipropylenu posiadajacy włókna ułożone w tzw. żeberka. Do stosowania wyłącznie wewnątrz budynków.

Wkład szczotkowy (zalecany na zewnątrz jak i wewnątrz budynku ) o najlepszych właściwościach czyszczących; rewelacyjnie zbierający każdy rodzaj zanieczyszczeń.

Guma ryflowana ( zalecana na zewnątrz jak i wewnątrz budynku ) o właściwościach antypoślizgowych i oczyszczających, odporna na zmiany temperatury (do -30 do 60); zbierająca śnieg i błoto.

Wkład rypsowy ( zalecany wewnątrz budynku ) wykonany z polipropylenu o dobrych właściwościach osuszających, dostępny w 5 kolorach.

Wkład poliamidowy wzbogacony włóknami skrobiącymi ( zalecany wewnątrz budynku ) o wyjątkowych właściwościach osuszających, dostępny w 7 kolorach.

Do końca promocji: 8% rabatu na maty gumowe Sprawdź